#KOMENTÁŘ - Posilovny v Jistebnici

 Chtěl bych zde napsat několik slov k posilovnám v Jistebnici.

1. Když se stavěla nová tělocvična, tak zastupitelstvo odsouhlasilo, že se přistaví u tělocvičny posilovna pro veřejnost v hodnotě 800.000 Kč a za 100.000 Kč se koupí vybavení. Myslím, že na to byly i dotace, ale to se všechno dá dohledat.
2. Vybavení posilovny jsem měl na starosti já osobně. Myslím, že se mi podařilo sehnat vybavení posilovny za velmi dobrou cenu (cca 92.000 Kč), které mělo být umístěné do nové posilovny u tělocvičny. 
3. Pro posilovnu jsem jel já a Míla Vavřík. Když jsme přijeli do Jistebnice, tak jsme toto vybavení složili do garáží v kasárnách na přání pana Maška.
4. Nastala změna a pan Mašek a pan Jelínek (ředitel školy) rozhodli, že posilovna pro veřejnost u tělocvičny nebude a vybavení se dá dočasně do sokolovny.
5. Pan Mašek říkal, že jsou v sokolovně všichni spokojeni. Asi jim nic jiného nezbývá, ale pravda je taková, že většina spokojená není. Pořád za mnou chodí kluci, že chtějí chodit cvičit ke Smolíku, protože je to v sokolovně malé nebo nemají klíče, aby mohli chodit, kdy potřebují. Když už jsem u toho, tak jeden člen rodiny pana Maška chodí cvičit taky ke Smolíku. 
6. Neříkejte, že byla posilovna u Smolíka nevyhovující a proto se vybavení přestěhovalo. Vybavení posilovny u Smolíka je soukromé a vybavení, které je nyní v sokolovně tam nikdy umístěné nebylo! Posilovna tam funguje stále!
7. Prosím pana Maška, aby nepřekrucoval fakta!

Jistebnice by si zasloužila pořádnou posilovnu pro všechny občany Jistebnice a okolí.

S pozdravem Jiří Pešek
Doplnění článku na stránce - https://cimbura.webgarden.cz/