úterý 23. října 2012

FBC Sokol Jistebnice

Dne 21.10.2012 jsme v Chotovinách rozehráli další ročník Táborské florbalové ligy. Ta se nově skládá ze tří skupin po šesti týmech. Najdeme zde soupeře například z Tábora, Pacova, Plané nebo nově i z Jindřichova Hradce.
Do nové sezóny vstupujeme jako obhájce druhého místa z minulého ročníku a právě proti nováčkovi z J. Hradce jsme sehráli zahajovací utkání. Od prvních minut jsme měli více ze hry a brzy se naše převaha začala projevovat i gólově. Na týmu Hradce bylo znát, že nejprve potřebuje nabrat zkušenosti a větší sebevědomí. Po 40 minutách hry na výsledkové tabuli zářilo skóre 6:1 pro Sokol Jistebnice a my se mohli radovat z úspěšného vstupu do ligy a ze zisku tří bodů.

Ve druhém utkání na nás číhal již těžší soupeř a to Rychlá rota Tábor. V prvních 10 minutách jsme byli příliš pasivní a soupeř měl několik šancí ke vstřelení branky. Z nich vytěžil jen nastřelené břevno a tak jsme udeřili my a vedli 1:0. Po této brance se naše hra zlepšila, kombinace již nevázla a tým Rychlé roty zcela odpadl. V druhém poločase to již byla exhibice a po vítězství 9:2 se ujímáme 1. místa v průběžné tabulce.

za florbalový tým Sokol Jistebnice Petr Svoboda ml.