středa 1. června 2011

Slavnostní otevření Naučné stezky Jistebnickými sady

V sobotu 11.6.2011 proběhne Slavnostní otevření Naučné stezky Jistebnickými sady. Setkání účastníků slavnostního otevření bude v 10:00 hodin na Náměstí v Jistebnici. Po slavnostním aktu bude následovat společná procházka stezkou. Celá akce je připravována ve spolupráci Okrašlovacího spolku Jistebnice a Obce Jistebnice.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den Jistebnice,
řekly jsme při výstupu z autobusu na jistebnickém náměstí 21. září 2011. Vzápětí jsme dostaly podrobné informace od hovorné obyvatelky, na oplátku jsme byly podrobeny
"výslechu" kdo že jsme. Tak tedy 6 turistek důchodového věku se vydalo s propagační mapou v ruce na cestu Naučnou stezkou. Ještě v Jistebnici jsme jako zvědavé ženské prohlížely kvetoucí zahrádky a krásné orchideje v oknech. Šlo se nám hezky, poctivě jsme četly tabule, u Kaplice jsme ochutnaly letos vzácná jablka, z Vyhlídky u kapličky se nám ani nechtělo odejít. Pastva pro oči, pohlazení na duši. Sluníčko hřálo a tak jsme procházku zdárně ukončily. Prohlédly jsme si i kostel a hřbitov. Málokde se vidí tak upravené hroby. Tečkou naší výpravy bylo posezení pod pergolou v hostinci U Rezků s dobrým pivíčkem. Co říci závěrem? Byl to příjemný a poučný výlet, važte si svých spoluobčanů, kteří mají rádi svůj kraj a snaží se jeho krásy nabídnout i ostatním.
Jednu připomínku: U kohoutku s pitnou vodou by mohl být hrnek a trochu chvojí na betonu, aby voda nestříkala.
Ale jinak dostáváte 1! Samcová