pondělí 21. února 2011

Deset tisíc návštěv na Jistebnice.com

Po necelém půl roce provozu dosáhla naše stránka Jistebnice.com 10.000 návštěv. Průměrná návštěvnost se pohybuje okolo 100 zobrazení domácí stránky denně což by se dalo považovat po tak krátké době provozu za úspěch.

Všem návštěvníkům velice děkujeme za přízeň a zároveň doufáme, že se k nám budete rádi vracet.
Jako oslavu tohoto jubilea jsme pro naší stránku a vlastně i pro naší krásnou Jistebnci připravili dárek v podobě propagační kampaně pro příští měsíc. Pomocí serveru google bude šířen banner, který by měl přivést na náš web návštěvníky zajímající se o náš mikroregion.
 
  
Nicméně stránka bez obsahu, zajímavých novinek a důležitých informací jako by nebyla.
Pokud máte zájem propagovat své kulturní či společenské akce, podnikání nebo chcete jen blogovat své názory dveře naší stránky jsou Vám otevřené! Vše samozřejmě zdarma!
 
Jistebnice.com je nezávislá a je pro Vás...

Více informací na info@jistebnice.com

Jistebnice.com

5 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Dobrý den,
stránky jsou zajímavé, ale nechápu jakých 10.000 návštěvníků. Já jsem sledoval vaše počítadlo, které vždy připočte každý zobrazený příspěvek. Takže né návštěvníků,ale příspěvků na Vašich stránkách. Jinak O.K

Anonymní řekl(a)...

Dobrý, teď už Vám to počítá správně. Tak začínáte na 10.210

Anonymní řekl(a)...

Zas Vám to počítá příspěvky!!!

Anonymní řekl(a)...

Teď to počítá správně, ale musel jsem na to upozornit, aby to bylo o.k
Každý kdo na těchto stránkách byl,tak si toho určitě všiml. Tak začněte počítat opravdu navštěvníky a né zobrazení příspěvků.
Začínáte na 10.225

Anonymní řekl(a)...

Máš pravdu,že jim to počítá příspěvky.Tak to chce pánové opravit,že bylo zobrazeno v tuto chvíli 10255 příspěvků a návštěv bylo méně, jelikož každý návštěvník si projde vaše příspěvky a vše počítadlo zaznamená. Jestliže si potrpíte na počtu přístupů na vaše stránky,tak to chce dělat poctivě. Zdárek